post

Kalite Politikamız

Balaman İnşaat Dekorasyon Taahhüt Kalite Politikamız

Balaman İnşaat Dekorasyon Taahhüt olarak; Kaliteli projeler yapmak, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat göstermek. Bunların yanında son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketimizin kalite politikasının temellerini oluşturur.

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen firmamız en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Balaman İnşaat Dekorasyon Taahhüt, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizdeki iletişim linklerini kullanabilirsiniz.

Ayrıca memnun müşterilerimizi görmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Yada yaptığımız işleri görmek isterseniz sitemizdeki iş fotoğrafları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.