post

Gebze Anahtar Teslim Tadilat Örneğimiz

Gebze inönü mahallesinden anahtar teslim tadilat için , Bireysel müşterimiz bizimle iletişime geçmesi ardından ilgili ekibimiz yerinde keşif yaparak müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. 3D Çizimler yapılarak Müşterimize sunum yapılmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. Müşterimizin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda tercih edilen ürünler hazırlanmış . Ardından uzman ekibimizce montajı gerçekleşmiştir. Bu Projede, çelik kapı, mutfak dolabı, mutfak tezgahı, oda kapıları, fayans işleri, tesisat işleri, parke laminat işleri, banyo dolabı, duşa kabin, boya işleri, duvar alçı çekim işleri, stropiyer işleri, cam balkon ve plastik doğrama pencere işleri, elektrik işleri vs yapılmıştır.

Gebze Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Kişiye özel mobilya üretimi ve ev dekorasyonu için bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Çelik kapı, mutfak dolabı, mutfak tezgahı, oda kapıları, fayans işleri, tesisat işleri, parke laminat işleri, banyo dolabı, duşa kabin, boya işleri, duvar alçı çekim işleri, stropiyer işleri, cam balkon ve plastik doğrama pencere işleri, elektrik işleri 

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09